SIDEBOARD, beigevit, rokokostil, pardörrar + 4 lådor, mitten 1900-talet.

497438. SIDEBOARD, beigevit, rokokostil, pardörrar + 4 lådor, mitten 1900-talet.

Höjd 81 cm.
Bredd 165 cm.
Djup 47 cm.
Två nycklar.
#497519
#497545
#497562.

Visst slitage, särskilt benen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81 cm.
Bredd 165 cm.
Djup 47 cm.
Två nycklar.
#497519
#497545
#497562.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 618