FIGURINER med mera, bland annat Meissen, "Ostindia", Rörstrand och Hummel.

495578. FIGURINER med mera, bland annat Meissen, "Ostindia", Rörstrand och Hummel.

Höjd ca. 10-16 cm.

Cremekopp, lock med tugg/limmrester, lock sitter fast med tugg. Hummelfigurin med lagning samt pojke med flicka. Nagg på tallrikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10-16 cm.

Antal besök: 492