BORD, 2 st, 1900-talets mitt.

494630. BORD, 2 st, 1900-talets mitt.

Ben av betsad bok. Skiva fanerad med teak. Längd 46. Bredd 38. Höjd 48 cm.

Slitage. Något fläckad och blekt skiva.

Antal besök: 210