493008. VÄGGLAMPA, Marina Malabotti, Italien, 1960-tal.

Silverfärgad plast, diameter ca. 43 cm.

En pinne av, medföljer. Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
493008

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 568