VAS Ivar Ålenius Björk, Ystad Brons, patinerad brons, 1900-talets första hälft.

486592. VAS Ivar Ålenius Björk, Ystad Brons, patinerad brons, 1900-talets första hälft.

Höjd 22,5 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 521