JEANSJACKA, Levis med omarbetning av Christer Lindarw samt autograf, 1990-tal.

484164. JEANSJACKA, Levis med omarbetning av Christer Lindarw samt autograf, 1990-tal.

Enligt etikett från Levis storlek L.
Inplastad bild signerad Christer Lindarw.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 695