SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två ljusarmar. Höjd 66 cm.

Slitage, skador. Omarbetad.

Två ljusarmar. Höjd 66 cm.

Slitage, skador. Omarbetad.

Föremålsnr
47002
Antal besök: 892