GOLVUR, mahogny med intarsia, urtavlan märkt Mora.

468201. GOLVUR, mahogny med intarsia, urtavlan märkt Mora.

Höjd 203 cm, toppen troligen utbytt.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och småskador.

Antal besök: 637