KISTA, 1800/1900-tal.

46784. KISTA, 1800/1900-tal.

Längd 113 cm, bredd 52 cm, höjd 48 cm.

Skador, Slitage. Nyckel saknas, defekt lås. Maskstungen.

46784. KISTA, 1800/1900-tal.

Antal besök: 1 314