SKRIVPULPET, engelsk stil, mahogny med grön skinnskiva, 1900-talets första hälft.

466081. SKRIVPULPET, engelsk stil, mahogny med grön skinnskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 95, bredd 59, höjd 117 cm.

Bruksslitage, en fanerbit saknas samt fläck på toppskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391