KLÄDSKÅP, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

465989. KLÄDSKÅP, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd 179 cm.
Bredd 87 cm.
Djup 47 cm.

Smärre märken på benen i övrigt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 179 cm.
Bredd 87 cm.
Djup 47 cm.

Antal besök: 670