HARALD STÅHLBERG. Stockholmsvy, akvarell, sign.

460208. HARALD STÅHLBERG. Stockholmsvy, akvarell, sign.

17x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

17x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 515