SERVIS, 56 delar, "Maria björnbär", Rosenthal.

455137. SERVIS, 56 delar, "Maria björnbär", Rosenthal.

11 tallrikar, diameter 24 cm
12 djupa tallrikar, diameter 21,5 cm
12 tallrikar, diameter 21 cm
12 tallrikar, diameter 17 cm
6 uppläggningsfat, längd 26-38 cm
2 uppläggningsskålar, diameter 23 cm
1 såsskål.

Två tallrikar med smärre nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 tallrikar, diameter 24 cm
12 tallrikar, diameter 21 cm
12 tallrikar, diameter 17 cm
1 såsskål.

Antal besök: 31 996