454101. HENRYK ROLINSKI. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.

100 x 30 cm.

100 x 30 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Norrköping
Föremålsnr
454101

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
011-361000
Adress

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 053