JOHN EMMS. Olja på duk, Kaninjakt, signerad Jno Emms.

452891. JOHN EMMS. Olja på duk, Kaninjakt, signerad Jno Emms.

93 x 75 cm.
Motiv med piprökande jägare, Springer Spaniels samt byte.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

93 x 75 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 6 964