SKRIN, sekelskiftet 1800/1900-tal.

44914. SKRIN, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Bronserad trästomme. Dekor av voluter och rocailler. Längd 44 cm.

Färgbortfall samt mindre sprickor och dekorskador.

Antal besök: 1 824