SOFFGRUPP, 9 delar, nyrokoko, 1800-talets slut.

44775. SOFFGRUPP, 9 delar, nyrokoko, 1800-talets slut.

2 fåtäljer, 6 stolar samt soffa. Bronserad stomme med vitlackerade inslag. Klädda i vinrött tyg. Soffa, längd 195 cm.

Sprickor, lagningar samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 133