SÄNG, järn, 1900-tal.

445830. SÄNG, järn, 1900-tal.

Bäddmått ca 200 x 90 cm.

Slitage, bucklor på gulmetall.

445830. SÄNG, järn, 1900-tal.

Bäddmått ca 200 x 90 cm.

Antal besök: 679