LEKSAKSBIL, plåt, Lincoln Futura, Alps, Japan, 1900-talets mitt.

444537. LEKSAKSBIL, plåt, Lincoln Futura, Alps, Japan, 1900-talets mitt.

Längd 28 cm.

Bruksslitage, glaset spräckt, smärre fläckar, antenn saknas, hjulen instabila.
Originalkartong i sämre skick.

Längd 28 cm.

Antal besök: 4 437