DOCKSKÅPSMÖBLER, diverse ca 35 föremål.

44258. DOCKSKÅPSMÖBLER, diverse ca 35 föremål.

Från 1950-talet och framåt.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Från 1950-talet och framåt.

Skador.

Antal besök: 1 033