CARL OSCAR LARSSON. Olja på pannå, Skånegård, signerad C O Larsson.

437862. CARL OSCAR LARSSON. Olja på pannå, Skånegård, signerad C O Larsson.

42 x 49 cm.

Carl Oscar Larsson (1887–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 49 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 598