STOLAR, ett par, "Sandows Chair", Rene Herbst. 1970-tal.

434548. STOLAR, ett par, "Sandows Chair", Rene Herbst. 1970-tal.

Förnicklad rörstomme. Elastiska band i rygg och sits.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 638