GLASSERVIS, 24 delar, "Elvira Madigan", Kosta Boda.

433402. GLASSERVIS, 24 delar, "Elvira Madigan", Kosta Boda.

Signerade Kosta / Kosta Boda.
6 vinglas, höjd 16 cm
6 vinglas, höjd 14,5 cm
6 starkvinsglas, höjd 11,5 cm.
6 selterglas, höjd 8 cm.

Smärre slitage. Ett selterglas med mikronagg samt ett med stötskada / spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade Kosta / Kosta Boda.
6 vinglas, höjd 16 cm
6 vinglas, höjd 14,5 cm
6 selterglas, höjd 8 cm.

Antal besök: 5 093