433402. GLASSERVIS, 24 delar, "Elvira Madigan", Kosta Boda.
Signerade Kosta / Kosta Boda.
6 vinglas, höjd 16 cm
6 vinglas, höjd 14,5 cm
6 starkvinsglas, höjd 11,5 cm.
6 selterglas, höjd 8 cm.
Smärre slitage. Ett selterglas med mikronagg samt ett med stötskada / spricka.