CHARLES HORWOOD. TÄTIG 1908-1975 ENGLAND. Thames landskap.

433200. CHARLES HORWOOD. TÄTIG 1908-1975 ENGLAND. Thames landskap.

Olja på masonit, signerad nedre högra. 43.5 x 50.5 cm. inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Günther
Antal besök: 792