SOFFBORD, "Supercirkel" Bruno Mathsson och Piet Hein för Mathsson International, 1900-tal.

432968. SOFFBORD, "Supercirkel" Bruno Mathsson och Piet Hein för Mathsson International, 1900-tal.

Diameter 110 cm.

Slitage ställvis grovt samt fläckar. Ben något anlupna. Flera skruvar senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 110 cm.

Antal besök: 1 998