BOKSTÖD i form av Buddha's hand. Trä och patinerad metall 1900-tal.

431110. BOKSTÖD i form av Buddha's hand. Trä och patinerad metall 1900-tal.

Delvis bronserad, monterad på teaksockel. Höjd 25,5, djup 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 629