SPÅNKORG, 1900-talets första hälft.

431044. SPÅNKORG, 1900-talets första hälft.

Handtag i ståltråd och trä.
Längd 73 cm, bredd 51 cm, höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag i ståltråd och trä.

Bruksslitage.

Antal besök: 383