FISKFAT / SKÄRBRÄDE, trä samt vitmetall, 1900-talets slut.

430371. FISKFAT / SKÄRBRÄDE, trä samt vitmetall, 1900-talets slut.

Uppläggningsfat för fisk, längd 65 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 466