VETTE, trä, 1900-tal.

430089. VETTE, trä, 1900-tal.

Originalmålning. Ihålig.
Längd ca 50 cm.

Ålders samt bruksslitage. Lagad näbb.

Gör en kostnadsfri värdering!
430089. VETTE, trä, 1900-tal.

Originalmålning. Ihålig.
Längd ca 50 cm.

Antal besök: 681