SATSBORD, i tre delar, njurformat, 1900-tal.

428670. SATSBORD, i tre delar, njurformat, 1900-tal.

Största bordet längd 54,5 höjd 49,5 cm.

Slitage, repor, stötmärken, skivor med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 942