SERVERINGSVAGN, Åry Fanerprodukter i Nybro, 1960-tal.

428361. SERVERINGSVAGN, Åry Fanerprodukter i Nybro, 1960-tal.

Stativ av gulmetall. Två runda brickor av teakfaner. Diameter 46, höjd till handtag 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 577