Fisk Vicke Lindstrand signerad längd 21 cm.
Skulptur Strömbergshyttan signerad höjd 11 cm.
Skulptur Orrefors osignerad höjd 5 cm.
Ett par ljusstakar Timo Sarpaneva Iittala, signerade, höjd 7,5 cm.
Snapsglas 1800-tal höjd 11,5 cm.