VYKORT, BOKMÄRKEN, FRIMÄRKEN.

426977. VYKORT, BOKMÄRKEN, FRIMÄRKEN.

Svenska ostämplade frimärken "Svenska Frimärken 2007" till ett värde av drygt 700 kr.
200-300 vykort varav drygt 120 st amerikanska från tidigt 1900-tal, med frimärken och stämplar.
Bokmärken, mestadels äldre.
VHS-film "Ninotchka", "Diamond Jubilee Collection" medföljer.

Flertalet bokmärken med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokmärken, mestadels äldre.

Antal besök: 1 185