SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

425927. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Största bord, längd ca. 59, bredd 42, höjd 59 cm.

Bruksslitage, ett bord blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ett bord blekt.

Antal besök: 569