CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Mannen och draken, färgserigrafi, signerad Carlenstierna och daterad -95 samt numrerad EA.

419589. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Mannen och draken, färgserigrafi, signerad Carlenstierna och daterad -95 samt numrerad EA.

32x48 cm
Oramad.

Ojämna kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x48 cm
Oramad.

Ojämna kanter.

Antal besök: 935