Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Mannen och draken, färgserigrafi, signerad Carlenstierna och daterad -95 samt numrerad EA.
419589. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Mannen och draken, färgserigrafi, signerad Carlenstierna och daterad -95 samt numrerad EA.
32x48 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x48 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Garpenhus Auktioner
935