EMALJSKYLT, "Eucalyptus-Menthol tabletter", Kanolds, Göteborg, omkring 1900-talets mitt.

418419. EMALJSKYLT, "Eucalyptus-Menthol tabletter", Kanolds, Göteborg, omkring 1900-talets mitt.

Ca. 44x28 cm.

Bruksslitage. Mindre emaljskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 44x28 cm.

Antal besök: 3 214