416215. BIRGER SVANTESSON, LJUNGSBRO. Skulpturer, 2 st, Helan och Halvan, signerade och daterade 82.

Höjd ca. 18 cm.

Höjd ca. 18 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
416215

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 558