DAMARMBANDSUR, 18k guld, Favre-Leuba, Geneve, 1900-tal, totalvikt 17,70 gram.

412799. DAMARMBANDSUR, 18k guld, Favre-Leuba, Geneve, 1900-tal, totalvikt 17,70 gram.

Urets diameter 17,7 mm.
Armband stämplad CRF (C R Franzens Guldsmedsverkstad) Stockholm, 18K, Q9 (1966).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 17,7 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 356