SATSBORD, 3 delar, trä/kakel, nyrokoko-stil, 1900-tal.

412607. SATSBORD, 3 delar, trä/kakel, nyrokoko-stil, 1900-tal.

Kakelklädda bordsskivor. Största bord signerat TV.
Största mått:
Längd 53,5 cm.
Bredd 38,5 cm.
Höjd 54,5 cm.

Bruksslitage, märken samt fläckar på trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått:
Längd 53,5 cm.
Bredd 38,5 cm.
Höjd 54,5 cm.

Antal besök: 724