SKÄRBRÄDA, "Picknick", Marianne Westman. Rörstrand.

Längd 36.5 cm.

Smärre slitage/repor.

Längd 36.5 cm.

Smärre slitage/repor.

Föremålsnr
405965
Antal besök: 594