OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, sign. och dat.94.

403711. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, sign. och dat.94.

H.Erb, olja på duk, sign. och dat.94 Mått: 69,5 x 79,5 cm (höjd x bredd).

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 126