BARSKÅP, funkis, möjligen Uno Åhren, 1930-tal.

400696. BARSKÅP, funkis, möjligen Uno Åhren, 1930-tal.

Fanerad i valnöt. Fyra lådor. Nedfällbar lucka med glasskiva. Skåp. Utdragbar glasad serveringsskiva. Längd 70, bredd 35, höjd 75 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 728