OKÄND KONSTNÄR. olja på duk.

397081. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk.

Olja på duk, Daterad omkring 1980 signerad utan ram. Mått ca 60 x 50 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Antal besök: 739