SPEGELLAMPETTER, 1 par "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie.

393021. SPEGELLAMPETTER, 1 par "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie.

Förgyllda, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Förgyllda, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 488