ANDERS GUSTAF KOSKULL. Olja på pannå, signerad.

391453. ANDERS GUSTAF KOSKULL. Olja på pannå, signerad.

Kvinna vid spis. Ca. 33x39 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 3 009