Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ARNE LINDEROS. Fönsterutsikt. Olja på duk, signerad BAL.
388861. BENGT ARNE LINDEROS. Fönsterutsikt. Olja på duk, signerad BAL.
46 x 38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 38 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 665