OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och numrerad a tergo 1997.

388577. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och numrerad a tergo 1997.

"Surrealism eller hjärnans konung", ca. 54x45 cm.

Lös i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös i ramen.

Antal besök: 532