OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båthus med brygga. Olja på pannå, signerad Björnberg.

388377. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båthus med brygga. Olja på pannå, signerad Björnberg.

31 x 24,5 cm.

Smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 24,5 cm.

Smärre repor och fläckar.

Antal besök: 921