SKRIVSCHATULL, troligen England, 1800-tal.

387504. SKRIVSCHATULL, troligen England, 1800-tal.

Intarisdekor: Längd 35, bredd 22, höjd 14 cm.

Slitage, repor och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 413