PARTI GLAS, 3-delar, Vicke Lindstrand. mm.

387488. PARTI GLAS, 3-delar, Vicke Lindstrand. mm.

Skål Vicke Lindstrand, signerad. Diameter 20 cm
Glasplunta, höjd 19 cm
Skål på fot, rutslipad. Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasplunta, höjd 19 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 720